FINAŁ   PUCHARU   ZPRP   MŁODZICZEK

Karczew   3 - 6  czerwca  2015r.

ORGANIZATOR:
 
 
PATRONAT HONOROWY:

Burmistrz Karczewa
Patronat medialny:
  
Współorganizatorzy:

U C Z E S T N I C Y   F I N A Ł U

GRUPA A
 
GRUPA B
KPR Jelenia Góra UKS Varsovia
MKS MOS Gniezno SPR Łukovia Łuków
UKS GOKSiR Nowa Karczma KS Zgoda Ruda Śląska
UKS Olimpia Końskie KS CKS-SMS Szczecin
 
GRUPA C
 
GRUPA D
UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki MKS Karczew
MKS Brodnica UKS Dwójka Nowy Sącz
MTS Kwidzyn UKS PR Ruch Chorzów
KMKS Kraśnik UKS Pantery Dopiewo

T E R M I N A R Z,   W Y N I K I

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

IUKS VARSOVIA WARSZAWA
IIUKS VICTORIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
IIIMKS KARCZEW
IVKPR MOS JELENIA GÓRA
VSPR ŁUKOVIA ŁUKÓW
VIUKS GOKSiR NOWA KARCZMA
VIIMTS KWIDZYN
VIIIUKS PANTERY DOPIEWO
IXUKS PR RUCH CHORZÓW
XUKS DWÓJKA NOWY SĄCZ
XIMKS BRODNICA
XIIUKS OLIMPIA KOŃSKIE
XIIIKS CKS-SMS SZCZECIN
XIVMKS MOS GNIEZNO
XVKS ZGODA RUDA ŚLĄSKA
XVIKMKS KRAŚNIK

NAGRODY INDYWIDUALNE

Najwszechstronniejsza
zawodniczka
MILENA CHAŁUPKAUKS VICTORIA TOMASZÓW MAZ
Najlepsza
bramkarka
JOANNA STACHIEWICZUKS VARSOVIA WARSZAWA
Najskuteczniejsza
zawodniczka
MARTA SIKORAKS CKS-SMS SZCZECIN

Siódemka "All Stars":
 NATALIA FILEŃCZUKKPR MOS JELENIA GÓRA
 AGNIESZKA WIELOCHAUKS DWÓJKA NOWY SĄCZ
 SANDRA GUZIEWICZMTS KWIDZYN
 NATALIA BARAŃSKAMKS KARCZEW
 MILENA KACZMAREKUKS PANTERY DOPIEWO
 WIKTORIA KUROWSKASPR ŁUKOVIA ŁUKÓW
 HELENA DROCHLIŃSKAUKS VICTORIA TOMASZÓW MAZ.

WYNIKI ZAWODÓW


NrData, godzGrGospodarz GośćWynikHala
 
482015-06-03 08:30AMKS MOS GnieznovsUKS GOKSiR Nowa Karczma14 : 21 (4:12)Karczew
492015-06-03 09:25AKPR MOS Jelenia GóravsUKS Olimpia Końskie27 : 12 (14:6)Karczew
502015-06-03 10:20BSPR Łukovia ŁukówvsKS Zgoda Ruda Śląska21 : 18 (13:8)Karczew
512015-06-03 11:15CMKS BrodnicavsMTS Kwidzyn18 : 21 (7:13)Karczew
522015-06-03 12:10CUKS Victoria Tomaszów Maz.vsKMKS Kraśnik14 : 12 (9:5)Karczew
532015-06-03 13:05DUKS Dwójka Nowy SączvsUKS PR Ruch Chorzów18 : 18 (11:12)Karczew
542015-06-03 14:00DMKS KarczewvsUKS Pantery Dopiewo23 : 15 (10:10)Karczew
552015-06-03 14:55AMKS MOS GnieznovsUKS Olimpia Końskie15 : 20 (9:9)Karczew
562015-06-03 15:50AKPR MOS Jelenia GóravsUKS GOKSiR Nowa Karczma22 : 16 (12:7)Karczew
572015-06-03 16:45BSPR Łukovia ŁukówvsKS CKS-SMS Szczecin18 : 14 (8:7)Karczew
582015-06-03 18:35BUKS Varsovia WarszawavsKS Zgoda Ruda Śląska27 : 12 (14:9)Karczew
592015-06-03 19:30DMKS KarczewvsUKS PR Ruch Chorzów28 : 20 (13:6)Karczew
 
602015-06-04 09:00BUKS Varsovia WarszawavsKS CKS-SMS Szczecin20 : 15 (10:4)Karczew
612015-06-04 09:55CMKS BrodnicavsKMKS Kraśnik23 : 14 (13:9)Karczew
622015-06-04 10:50CUKS Victoria Tomaszów Maz.vsMTS Kwidzyn18 : 15 (10:9)Karczew
632015-06-04 11:45DUKS Dwójka Nowy SączvsUKS Pantery Dopiewo11 : 22 (4:12)Karczew
642015-06-04 12:40AUKS GOKSiR Nowa KarczmavsUKS Olimpia Końskie21 : 17 (10:9)Karczew
652015-06-04 13:35AKPR MOS Jelenia GóravsMKS MOS Gniezno16 : 21 (8:9)Karczew
662015-06-04 14:30BKS Zgoda Ruda ŚląskavsKS CKS-SMS Szczecin21 : 12 (13:7))Karczew
672015-06-04 15:25BUKS Varsovia WarszawavsSPR Łukovia Łuków17 : 17 (7:7)Karczew
682015-06-04 16:20CMTS KwidzynvsKMKS Kraśnik27 : 19 (16:9)Karczew
692015-06-04 17:15CUKS Victoria Tomaszów Maz.vsMKS Brodnica19 : 18 (8:8)Karczew
702015-06-04 18:10DUKS PR Ruch ChorzówvsUKS Pantery Dopiewo15 : 17 (9:11)Karczew
712015-06-04 19:05DMKS KarczewvsUKS Dwójka Nowy Sącz25 : 21 (12:10)Karczew
 
722015-06-05 09:009-16UKS Olimpia KońskievsKS CKS-SMS Szczecin20 : 13 (12:2)Józefów
732015-06-05 09:001-8KPR MOS Jelenia GóravsSPR Łukovia Łuków20 : 19 (11:9)Karczew
742015-06-05 10:009-16KS Zgoda Ruda ŚląskavsUKS Dwójka Nowy Sącz16 : 17 (8:8)Józefów
752015-06-05 10:001-8UKS Victoria Tomaszów Maz.vsUKS Pantery Dopiewo28 : 24 (8:9)Karczew
762015-06-05 11:009-16MKS BrodnicavsMKS MOS Gniezno15 : 13 (10:5)Józefów
772015-06-05 11:001-8UKS Varsovia WarszawavsMTS Kwidzyn23 : 20 (11:11)Karczew
782015-06-05 12:009-16UKS PR Ruch ChorzówvsKMKS Kraśnik17 : 15 (5:6)Józefów
792015-06-05 12:001-8MKS KarczewvsUKS GOKSiR Nowa Karczma15 : 12 (5:4)Karczew
802015-06-05 15:0013-16KS CKS-SMS SzczecinvsKS Zgoda Ruda Śląska30 : 16 (13:7)Józefów
812015-06-05 15:005-8SPR Łukovia ŁukówvsUKS Pantery Dopiewo21 : 15 (13:6)Karczew
822015-06-05 16:0013-16MKS MOS GnieznovsKMKS Kraśnik16 : 15 (9:7)Józefów
832015-06-05 16:005-8MTS KwidzynvsUKS GOKSiR Nowa Karczma16 : 17 (10:7)Karczew
842015-06-05 17:009-12UKS Olimpia KońskievsUKS Dwójka Nowy Sącz16 : 17 (9:5)Józefów
852015-06-05 17:001-4KPR MOS Jelenia GóravsUKS Victoria Tomaszów Maz.17 : 18 (11:8)Karczew
862015-06-05 18:009-12MKS BrodnicavsUKS PR Ruch Chorzów15 : 17 (7:11)Józefów
872015-06-05 18:001-4UKS Varsovia WarszawavsMKS Karczew19 : 13 (11:7)Karczew
 
882015-06-06 09:00o XV mKS Zgoda Ruda ŚląskavsKMKS Kraśnik21 : 15 (8:7)Józefów
892015-06-06 09:30o VII mUKS Pantery DopiewovsMTS Kwidzyn18 : 25 (7:15)Karczew
902015-06-06 10:00o XIII mKS CKS-SMS SzczecinvsMKS MOS Gniezno27 : 12 (13:7)Józefów
912015-06-06 10:40o V mSPR Łukovia ŁukówvsUKS GOKSiR Nowa Karczma19 : 16 (9:12)Karczew
922015-06-06 11:00o XI mUKS Olimpia KońskievsMKS Brodnica17 : 21 (7:11)Józefów
932015-06-06 12:00o III mKPR MOS Jelenia GóravsMKS Karczew16 : 21 (9:12)Karczew
942015-06-06 12:00o IX mUKS Dwójka Nowy SączvsUKS PR Ruch Chorzów18 : 34 (8:17)Józefów
952015-06-06 13:15o I mUKS Victoria Tomaszów Maz.vsUKS Varsovia Warszawa22 : 30 (8:15)Karczew



K L A S Y F I K A C J A   S T R Z E L C Ó W

KLASYFIKACJA STRZELCÓw

  Zawodnik Zespół L. bramek
1 Sikora Marta KS CKS-SMS Szczecin 52
2 Wielocha Agnieszka UKS Dwójka Nowy Sącz 51
3 Brózda Martyna MKS Brodnica 45
4 Guziewicz Sandra MTS Kwidzyn 41
5 Kaczmarek Milena UKS Pantery Dopiewo 39

Klasyfikcja na dzień:2015-06-06 13:43


F O T O   G A L E R I A   F I N A Ł U

3 VI 2015
FOTO
4 VI 2015
FOTO
 
5 VI 2015
FOTO
6 VI 2015
FOTO
 

K O N T A K T